JSME TU ZAS, NASTÁVÁ HDR ČAS! REGISTRACE na HDR Base 5.9.2020 je OTEVŘENA

 
date: 22.6.2020
Věříme, že na tuto skvělou zprávu čekáte opravdu dlouho! Vašich šest nohou i dvě srdce dychtivě čekala, až se opět společně znovu dostanou do pohybu, rozbuší se bok po boku  a prožijí tu neskutečnou hrdost a radost za cílovou čárou.
Jestli jste se již zúčastnili v loňském roce, tak neváhejte a přihlašte se v té nejlevnější vlně, která trvá až do 28.06.2020! Kdo dřív přijde.

PODROBNOSTI ZÁVODU

Vzdálenost: 6 km

Překážky: 16

Nejnižší věk závodníka: 14+

Nejnižší věk psa: 1+

Nezapomeňte si načíst pravidla závodu! MÁME PÁR ZMĚN, které se týkají především čtyřnohého kamaráda!

  • povinné ČIPOVÁNÍ

  • poslední odčervení psa musí být napsané v očkovací knížce/pasu svého psa, musí být mezi datem 05.06.2020 a 27.08.2020

  • nezapomeňte také na důležité dokumenty (od letošního roku nejsou povinní svědci) https://harddograce.cz/registrace/dokumenty-ke-stazeni/

Děláme vše pro to, abychom vám přihlášení co nejvíc usnadnili. Proto jsme sesbírali veškeré užitečné informace a dokumenty, které jsou potřebné k registraci. Víme, že toho není málo, ale raději si všechno důkladně pročtěte, abyste byli v obraze. Můžete si být jistí, že žádná z informací není zbytečná. Takže, než přejdete k registraci, prosíme informujte se o registračních poplatcích, o slevách, a hlavně si přečtěte pravidla závodu. Obdržíte informace o závodu, o podmínkách ke startu, o slevových kupónech, čili o všem, co je potřebné k registraci a co za ni můžete očekávat. Vše na jednom místě a to zde :https://harddograce.cz/zavody/zavody-hdr-base/ 

Všechny potřebné informace i novinky budeme vkládat i na FB do Události závodu:

Nezapomeňte s sebou vzít rodinu i přátele a společně si tak užít nezapomenutelný den – akce je pro diváky ZDARMA!

⚠️ DŮLEŽITÉ! ⚠️

Věřte, že jsme vše důkladně zvážili, zjistili potřebné informace na MZ a dle jejich vyjádření a kladně se vyvíjející situace s rozvolňovacími opatřeními jsme se rozhodli otevřít registrace. Všichni doufáme, že se situace nezmění a my se společně uvidíme v září na startovní čáře. Mějte na paměti, že se musíme řídit platnými nařízením vlády jak nyní, tak i v době konání závodu, a je možné že se situace změní.

Logo Hard Dog Race je chraněno autorským zákonem, jeho použití v jakékoliv formě je povoleno pouze s písemným souhlasem Hard Dog Race.