Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost!

REGISTRACE

Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost!

Znáte životní styl HDR? Nebo se na něj teprve připravujete?

Víme, co to znamená, když se hýbe šest nohou, dvě srdce bijí společně a dělí se o jedno vítězství. A chceme, aby tento pocit zažilo co nejvíce z vás.

Pokud máte rádi výzvy, běhání a zároveň jste pejskaři, pak je tato akce určena právě vám: buďte na startu závodu HDR Base (+/- 6 km, +/- 16 překážek), který se koná v sobotu 27. dubna 2024 v Polsku – Poligon 4×4, Góra Kalwaria.

CO STOJÍ ZA TO VĚDĚT?

Vzdálenost: +/- 6 km
Překážky: +/- 16
Věk závodníka: 14+
Věk psa: 1+

Žádný časový limit! Trať absolvuješ svým vlastním tempem!

TRESTNÉ DŘEPY – pokud ty nebo tvůj pes nedokážete překonat překážku, jednoduše proveď trestné dřepy a můžete pokračovat v běhu.

Soutěže se můžeš zúčastnit:
– INDIVIDUÁLNĚ
– 3V1 – 2 osoby + 1 pes
– JAKO TÝM – 6 osob + minimum 4 psy.

Závodu HDR se psy můžou účastnit POUZE V POSTROJI. Postroj může být připnutý k vodítku nebo k běžeckému opasku.

NAŠI čtyřnozí závodníci MUSÍ MÍT POVINNÁ, PLATNÁ OČKOVÁNÍ (vzteklina, DHPPi a leptospiróza)! Očkování musí do veterinárního průkazu nebo pasu zapsat veterinář.

Pes by měl být také ODČERVEN mezi 27. lednem a 13. dubnem. Odčervení můžete provést sami.

V HDR nebudete soutěžit pouze s časem, budete muset překonat těžké překážky, tvrdohlavost svého psa, a dokonce i sebe. Budete unavení, budete od bláta až po uši. Ale na konci, když protnete cílovou čáru, budete se cítit šťastní a hrdí – hrdí na sebe a svého psa: na tvrdé duo.

Nezapomeň na bitvu Alf. Myslíš si, že jsi Alfa? Dokaž to! Pokud se chceš skutečně snažit dosáhnout svůj nejlepší možný čas tak se zaregistruj na start o 9:00 a 9:15. Přihlásit se můžete v týmu, 3v1 nebo jako individuální účastník. Pospěš si, protože zúčastnit se může pouze 128 tvrdých alf.

PŘED REGISTRACÍ SE OPLATÍ PŘEČÍST SI FAQ (často kladené otázky)!

V případě dotazů nebo připomínek nám neváhej poslat zprávu na infopl@harddograce.pl.

Podívej se na jaké slevy máš nárok!

Registrační kategorie

Individuálně
1 osoba + 1 pes
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

I. vlna do 29.02 -58 EUR
II. vlna 01.03 - 31.03 -67 EUR
III. vlna 01.04 - 21.04 - 74 EUR
Na místě - 84 EUR
3in1
2 osoby + 1 pes
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

I. vlna do 29.02 -48 EUR/osoba
II. vlna 01.03 - 31.03 -55 EUR/osoba
III. vlna 01.04 - 21.04 - 61 EUR/osoba
Na místě - 69 EUR/osoba
Tým
6 osob + min. 4 psi
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

I. vlna do 29.02 -55 EUR/osoba
II. vlna 01.03 - 31.03 -64 EUR/osoba
III. vlna 01.04 - 21.04 - 70 EUR/osoba
Na místě - není možné

Dokumenty ke stažení

Shromáždili jsme všechny dokumenty, které budeš potřebovat při registraci na místě! Vytištené, podepsaná originály těchto dokumentů budeš muset odvezdat při registraci na místě.

Pokud jsi již dovršil 18 let, budeš potřebovat „Souhlas s užitím fotografií, videozáznamů a osobních údajů“ a také „Prohlášení o odpovědnosti“.

Pokud jsi ješte nedovršil 18 let, tak kromě těchto dokumentů potřebuješ ještě „Prohlášení o rodičovské odpovědnosti“. Písemné souhlasy pro Junior a Base jsou rozdílné, proto se prosím podívej, který z nich se týka Tebe nebo tvého dítěte.

PODMÍNKY ÚČASTI V NEZIŠTNÉM LAPÁNÍ PO DECHU

  • Jakákoli oficiálně fungující nezisková organizace registrovaná v České republice, která je jakýmkoli způsobem spojena se psy (útulek, záchrana zvířat, tým záchranných psů, terapeutický pes atd.).
  • Při registraci musí být při pojmenování týmu uveden název organizace (např. Retriever Rescue Team) Pokud se zhromaždí více týmů, týmy musí být očíslovány (např. Tetovaní záchranáři zvířat 1, Tetovaní záchranáři zvířat 2 atd.)
  • Souhlas od dané organizace zaslaný e-mailem, který potvrzuje že tým je oprávněn nést jeho jméno (e-mail musí být doručen na adresu infocz@harddograce.cz, musí být odeslán z oficiální e-mailové adresy dané organizace)
  • Při registraci určitě nezapomeňte s názvem týmu uvést i to, že se chcete účastnit Nezištného Lapání po Dechu. Tohoto „šampionátu“ se mohou účastnit pouze týmy, které splňují uvedené podmínky.