Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost!

BUĎ DIVOKÝ – ZNOVU TADY MÁME NEJTĚŽŠÍ HDR ZÁVOD! NOVÁ TRAŤ, NOVÉ MÍSTO, NOVÉ VÝZVY!

Nejdelší a nejtěžší trať mezi HDR závody postavíme letos na krásném místě, v lyžařském středisku Eplény v Maďarsku!

HDR Base byl těžký, a myslíš si, že máš ještě výdrž? Nebo bys možná chtěl přeskočit základ a vyzkoušet nejdivočejší trať HDR? Vítej tedy na závodu HDR WILD!
Co bys měl očekávat? Pokud Ti je více než 18 let, pak bude HDR Wild jednou z největších výzev, které budeš se svým psem čelit! 12 km a 22 překážek! Toto je ten závod, k jehož dokončení budeš potřebovat veškerou svou vůli, ale jakmile překročíte cílovou čáru, pocítíte ohromnou hrdost! Na vás oba, na sebe i svého psa.
NEZAPOMEŇTE, ŽE JSME PROVEDLI NĚJAKÉ ZMĚNY! HDR se zlepšuje, a v rámci tohoto procesu jsme dospěli k rozhodnutí, že závodů HDR se můžete zúčastnit POUZE S POSTROJEM! Běhat můžete s postrojem a běžeckým sedákem/opaskem, nebo s postrojem a vodítkem. Rovněž NAŠI ČTYŘNOZÍ ZÁVODNÍCI MUSÍ MÍT POVINNÉ, PLATNÉ OČKOVÁNÍ (DHPPi a Leptospiróza)!
PODROBNOSTI O ZÁVODU

Vzdálenost: 12 km, řekážky: 22

Datum: 7.5.2022

V HDR nebudete soupeřit jen s časem, ale budete muset překonávat náročné překážky, tvrdohlavost svého psa a dokonce i sami sebe. Budete unavení a bolaví, budete až po uši od bláta, ale na konci, až překročíte cílovou čáru, budete se cítit šťastní a hrdí – hrdí na sebe a svého psa: prostě duo drsňáků.

Nezapomeňte na Bitvu Alf. Myslíš si, že jsi Alfa? Dokaž to! Přihlaste se na sloty v 9:00 a 9:15 pouze v případě, že se skutečně snažíte o nejlepší možný čas, kterého můžete dosáhnout. Přihlásit se můžete v týmu nebo jako sólový účastník. Ale pospěšte si, protože zúčastnit se může pouze 88 odhodlaných Alf.

Uvidíme se 7. května v lyžařském středisku Eplény!


URČITĚ SI PŘED REGISTRACÍ PŘEČTĚTE ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)!

Podívej se na jaké slevy máš nárok! →

Registrační kategorie

Individuálně
1 osoba + 1 pes
12 km, 22 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 07.03 - 55 EUR
08. 03 - 10. 04 -63 EUR
11.04 - 01. 05 - 69 EUR
Na místě - 83 EUR
3in1
2 osoby + 1 pes
12 km, 22 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 07.03 - 45 EUR/osoba
08. 03 - 10. 04 -52 EUR/osoba
11.04 - 01. 05 - 57 EUR/osoba
Na místě - 69 EUR/osoba
Tým
6 osob + min. 4 psi
12 km, 22 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 07.03 - 52 EUR/osoba
08. 03 - 10. 04 -60 EUR/osoba
11.04 - 01. 05 - 65 EUR/osoba
Na místě - není možné

Dokumenty ke stažení

Shromáždili jsme všechny dokumenty, které budeš potřebovat při registraci na místě! Vytištené, podepsaná originály těchto dokumentů budeš muset odvezdat při registraci na místě.

Pokud jsi již dovršil 18 let, budeš potřebovat „Souhlas s užitím fotografií, videozáznamů a osobních údajů“ a také „Prohlášení o odpovědnosti“.

Pokud jsi ješte nedovršil 18 let, tak kromě těchto dokumentů potřebuješ ještě „Prohlášení o rodičovské odpovědnosti“. Písemné souhlasy pro Junior a Base jsou rozdílné, proto se prosím podívej, který z nich se týka Tebe nebo tvého dítěte.

PODMÍNKY ÚČASTI V NEZIŠTNÉM LAPÁNÍ PO DECHU

  • Jakákoli oficiálně fungující nezisková organizace registrovaná v České republice, která je jakýmkoli způsobem spojena se psy (útulek, záchrana zvířat, tým záchranných psů, terapeutický pes atd.).
  • Při registraci musí být při pojmenování týmu uveden název organizace (např. Retriever Rescue Team) Pokud se zhromaždí více týmů, týmy musí být očíslovány (např. Tetovaní záchranáři zvířat 1, Tetovaní záchranáři zvířat 2 atd.)
  • Souhlas od dané organizace zaslaný e-mailem, který potvrzuje že tým je oprávněn nést jeho jméno (e-mail musí být doručen na adresu infocz@harddograce.cz, musí být odeslán z oficiální e-mailové adresy dané organizace)
  • Při registraci určitě nezapomeňte s názvem týmu uvést i to, že se chcete účastnit Nezištného Lapání po Dechu. Tohoto „šampionátu“ se mohou účastnit pouze týmy, které splňují uvedené podmínky.