HDR Smečka se skládá z lidí, kteří jsou zástanci sportovního životního stylu a zúčastnili se/mají v plánu se zúčastnit HDR závodů nebo pouze o něj mají zájem. Tato iniciativa odkazuje na vznik a funkci komunity. Naší fanoušci z Göcseje a z Debrecínu byli ty, kteří udělali první HDR Facebookovou skupinu. Díky tomuto gestu jsme začali přemýšlet, jak bychom mohli združovat skupiny. Díky této myšlence se zrodily smečky pod naším HDR logem.

Smečka ti pomůže s přípravou na závody a také najít vhodných lidí, kdybys chtěl závodit v týmu. To, kde všude již existují smečky můžeš sledovat na Facebooku. Podle našich principů existují dvě cesty jak založit Smečku: na základě lokality nebo psího plemene. Dle lokality a dle rasy může fungovat pouze jedna Směčka. Takže pokud tam kde žiješ již existuje Smečka, tak se k nim klidně přidej, určite z tebe budou nadšení. Pokud ještě není, napíš nám na adresu: infocz@harddograce.cz.

Pokud jste se dali dohromady díky HDR, budeš součástí skvělé komunity, ve které si budete navzájem pomáhat. Budete fungovat pro sebe, pro psi a pro zkvalitnění psí kultury.

Nezapomeň: Patřit do směčky je fajn! Pokud tomu nevěříš, zeptej se svého psa!

  

  

Logo Hard Dog Race je chraněno autorským zákonem, jeho použití v jakékoliv formě je povoleno pouze s písemným souhlasem Hard Dog Race.