Hard Dog Race

HDR je extrémní překážkový závod, který můžete absolvovat společně i se svým psem.

Tady nezávodíš pouze s časem, ale také musíš zdolat těžké překážky, překonat bahno a vodu, někdy bude protestovat i tvůj pes, ale v neposlední řade bude nutné překonat sám sebe. Protože budeš unavený. Bude tě všechno bolet a budeš mít bahno i v uších. Ale nakonec, když dorazíš do cíle se svým psem, nezůstane nic jiného než radost. Radost z výhry, kterou jsi možná zatím ještě nikdy nezažil. Budeš hrdý jak na sebe, tak i na svého psa a budete tak představovat nepřekonatelnou dvojici.

V HDR se můžeš stát součástí psí komunity. Můžeš si najít nové přátele, kteří ti budou fandit a blahopřát ke tvému nevšednímu úspěchu.

Pokud dorazíš spolu s rodinou, postaráme se o to, aby se i ti, kteří nezávodí cítili dobře. Pro zájemce máme připravené informační a hravé psí programy.

HDR je zastáncem zodpoědného chovu psů. Proto je HDR zároveň i dnem adopce. Možná si bude adoptovat pejska zrovna někdo z doprovodů. I tak je možné, že se společně zůčastní závodu již příští rok.

To vše je Hard Dog Race. Závody a zároveň slavnost. Tvoje oslava, oslava tvého psa, oslava nás všech šílených psích milovníků.

Logo Hard Dog Race je chraněno autorským zákonem, jeho použití v jakékoliv formě je povoleno pouze s písemným souhlasem Hard Dog Race.