MILÍ SOUTĚŽÍCÍ!

Možnost registraci na jarní sezonu soutěží HDR BASE jsme ve všech zemích pozastavili na dobu neurčitou. Protože nevíme, jak dlouho budou opatření zavedené kvůli koronavirusu platné, nepovažovali jsme za správné ponechat registraci otevřenou na nejistou soutěž. V případě, že se okolnosti vyřeší, tak ji samozřejmě znovu otevřeme!

Zůstane-li situace vyšší moci nezměněná, tak budeme bohužel nuceni odložit jarní závody na pozdější (nejpravděpodobněji podzimní) datum, na kterém budou registrace samozřejmě platné. Jsme odhodláni uspořádat všechny naše odložené soutěže tento rok! Pracujeme na tom, abychom závody uspořádali na stejných místech za podobných povětrnostních podmínek – kvůli tomu už probíhají vyjednávání a přípravy! Moc vám děkujeme za pochopení a trpělivost, o vývoji situace vás samozřejmě budeme průběžně informovat na tomto webu, na naší Facebookové stránce a také na Instagramové stránce!

Logo Hard Dog Race je chraněno autorským zákonem, jeho použití v jakékoliv formě je povoleno pouze s písemným souhlasem Hard Dog Race.