STAŇ SE NAŠÍM DOBROVOLNÍKEM A POMOZ NÁM ABY BYL HARD DOG RACE TÍM, ČÍM JE!

Pokud máš už více než 18 let, již jsi se zúčastnil alespoň jednoho závodu HDR a máš rád ten životní pocit HDR, tak nepřemýšlej dlouho, přihlas se!

Naši dobrovolníci jsou nejdůležitejším hnacím motorem našich závodů, díky jejich práci se stane HDR skutečně „hádéer “-em.

Pokud bys chtěl nahlédnout do zákulisí a chtěl by ses stát nepostradatelným členem týmu HDR, přihlaš se a pomoz nám s realizací závodů jako dobrovolník! Ať je naším společným cílem to, aby se každý jeden závodník a jeho pes vrátili domů s celoživotním zážitkem! 

NĚKTERÉ OBLASTI A POZICE, KDE S VÁMI POČÍTÁME:

PŘEKÁŽKY
Musíte rozhodně a korektně sledovat překážky a závodníky se psy kteří je překonávají. Pokud to bude nutné a vyžadují to okolnosti, tak musíte rozhodně připomenout závodníkovi pravidla závodu (např.: zacházení se psem při překonání překážek atd.)! Současně musíme pro naše závodníky a jejich psy vytvořit co nejbezpečnější prostředí vzhledem k okolnostem, takže si musíte všímat i těch nejmenších náznaků. Budeš nejen soudce, ale i psychická podpora, záchytné místo a musíš mít samozřejmě i znalosti o psech. Na tuto pozici musíš splnit jedinečné požadavky!

CÍLOVÁ ZÓNA
Kromě odevzdávání finišerského balíčku a předávání medailí se společně těšíte se závodníky,povzbuzujete je do cíle, fandíte a na konci s nimi sdílíte radost a hrdost! Je to tvrdá práce, ale to co v cilí zažijete je nepopsatelně emotivně silné a pro závodníky ohromně důležité. Však vy budete první s kým budou sdílet své emoce !

FESTIVALOVÁ OBLAST
Je důležité zajistit i to, aby byl pro psy zajištěn pitný režím a to doplňováním pitné vody do misek pro psy. A nejen to to bude vašim úkolem, ale také zajištění dodrování pravidel, která platí nejen na trati (např.: psy jen na vodítku a další).

ZÁVODNÍ CENTRUM
Je v zájmu všech, aby registrace soutěžících na místě a veterinární prohlídka proběhly co nejrychleji a hladce. Takže pokud jsi rychlý, komunikativní a zodpovědný, určitě se na toto místo hodíš!

Je v zájmu všech, aby registrace soutěžících na místě a veterinární prohlídka proběhly co nejrychleji a hladce. Takže pokud jsi rychlý, komunikativní a zodpovědný, určitě se na toto místo hodíš!
S Vaší pomocí můžeme ze soutěže udělat nesrovnatelný zážitek pro závodníky, psy i diváky.
Neváhej se přihlásit, určitě pro Tebe najdemeto nejlepší místo i úkol!

PODMÍNKY PRO PŘIHLÁŠENÍ:

  • Je Ti více než 18 let
  • Zúčastnil jsi se alespoň 1 závodu HDR