Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost!

Znáš životní styl HDR? Nebo se na něj teprve připravuješ?

Víme, co to znamená, když se hýbe šest nohou, dvě srdce bijí společně a dělí se o jedno vítězství. A chceme, aby tento pocit zažilo co nejvíce z vás.

Pokud máte rádi výzvy, běhání a zároveň jste pejskaři, pak je tato akce určena právě vám: buďte na startu závodu HDR Base (6 km, 16 překážek), který se koná v sobotu 3. záŕí ve Ski Areálu Králičák Stříbrnice!

CO STOJÍ ZA TO VĚDĚT?

Vzdálenost: +/- 6 km
Překážky: 16
Věk závodníka: 14+
Věk psa: 1+

Žádný časový limit!Trať absolvuješ svým vlastním tempem!

TRESTNÉ DŘEPY – pokud ty nebo tvůj pes nedokážete překonat překážku, jednoduše proveď trestné dřepy a můžete pokračovat v běhu.

Soutěže se můžeš zúčastnit:
– INDIVIDUÁLNĚ
– 3V1 – 2 osoby + 1 pes
– JAKO TÝM – 6 osob + minimum 4 psy.

Závodu HDR se psy můžou účastnit POUZE V POSTROJI. Postroj může být připnutý k vodítku nebo k běžeckému opasku.

NAŠI čtyřnozí závodníci MUSÍ MÍT POVINNÁ, PLATNÁ OČKOVÁNÍ (vzteklina, DHPPi a leptospiróza)! Očkování musí do veterinárního průkazu nebo pasu zapsat veterinář.

Pes by měl být také ODČERVEN mezi 3. červnem a 27. srpnem. Odčervení můžete provést sami.

V HDR nebudete soutěžit pouze s časem, budete muset překonat těžké překážky, tvrdohlavost svého psa, a dokonce i sebe. Budete unavení, budete od bláta až po uši. Ale na konci, když protnete cílovou čáru, budete se cítit šťastní a hrdí – hrdí na sebe a svého psa: na tvrdé duo.

ŠEST NOHOU, DVĚ SRDCE, JEDNA HRDOST!

Nezapomeň na bitvu Alf. Myslíš si, že jsi Alfa? Dokaž to! Pokud se chceš skutečně snažit dosáhnout svůj nejlepší možný čas tak se zaregistruj na start o 9:00 a 9:15. Přihlásit se můžete v týmu, 3v1 nebo jako individuální účastník.

PŘED REGISTRACÍ SE OPLATÍ PŘEČÍST SI FAQ (často kladené otázky)! https://harddograce.cz/faq/

Pravidla závodu naleznete zde: https://harddograce.cz/pravidla-zavodu/ .

Více informací naleznete na https://harddograce.cz/ . V případě dotazů nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat na infocz@harddograce.cz.

ZŮSTAŇTE VE STŘEHU! REGISTRACI OTEVŘEME JIŽ BRZY.Startovné obsahuje 21% DPH

Podívej se na jaké slevy máš nárok! →

Registrační kategorie

Individuálně
1 osoba + 1 pes
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 22.07 -1290 Kč
23.07 - 21.08 -1610 Kč
22.08 - 28.08 - 1810 Kč
Na místě - 1995 Kč
3in1
2 osoby + 1 pes
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 22.07 -1064 Kč/osoba
23.07 - 21.08 -1328 Kč/osoba
22.08 - 28.08 - 1493 Kč/osoba
Na místě - 1646 Kč/osoba
Tým
6 osob + min. 4 psi
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 22.07 -1226 Kč/osoba
23.07 - 21.08 -1530 Kč/osoba
22.08 - 28.08 - 1720 Kč/osoba
Na místě - není možné

Dokumenty ke stažení

Shromáždili jsme všechny dokumenty, které budeš potřebovat při registraci na místě! Vytištené, podepsaná originály těchto dokumentů budeš muset odvezdat při registraci na místě.

Pokud jsi již dovršil 18 let, budeš potřebovat „Souhlas s užitím fotografií, videozáznamů a osobních údajů“ a také „Prohlášení o odpovědnosti“.

Pokud jsi ješte nedovršil 18 let, tak kromě těchto dokumentů potřebuješ ještě „Prohlášení o rodičovské odpovědnosti“. Písemné souhlasy pro Junior a Base jsou rozdílné, proto se prosím podívej, který z nich se týka Tebe nebo tvého dítěte.

PODMÍNKY ÚČASTI V NEZIŠTNÉM LAPÁNÍ PO DECHU

  • Jakákoli oficiálně fungující nezisková organizace registrovaná v České republice, která je jakýmkoli způsobem spojena se psy (útulek, záchrana zvířat, tým záchranných psů, terapeutický pes atd.).
  • Při registraci musí být při pojmenování týmu uveden název organizace (např. Retriever Rescue Team) Pokud se zhromaždí více týmů, týmy musí být očíslovány (např. Tetovaní záchranáři zvířat 1, Tetovaní záchranáři zvířat 2 atd.)
  • Souhlas od dané organizace zaslaný e-mailem, který potvrzuje že tým je oprávněn nést jeho jméno (e-mail musí být doručen na adresu infocz@harddograce.cz, musí být odeslán z oficiální e-mailové adresy dané organizace)
  • Při registraci určitě nezapomeňte s názvem týmu uvést i to, že se chcete účastnit Nezištného Lapání po Dechu. Tohoto „šampionátu“ se mohou účastnit pouze týmy, které splňují uvedené podmínky.