Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost!

Znáte životní styl HDR? Nebo se na něj teprve připravujete?

Víme, co to znamená, když se hýbe šest nohou, dvě srdce bijí společně a dělí se o jedno vítězství. A chceme, aby tento pocit zažilo co nejvíce z vás.

Pokud máte rádi výzvy, běhání a zároveň jste pejskaři, pak je tato akce určena právě vám: buďte na startu závodu HDR Base, který se koná 23. září v Maďarsku na motokrosové dráze v obci Piliscsév. Vracíme se! Je to místo, které mnozí z vás znají a milují(?!), ale S NOVOU TRATÍ.

Tento Base nabídne nové výzvy a zážitky jak zkušeným závodníkům, tak i těm, kteří budou závodit poprvé!

Zde je jenom pár „lahůdek“: legendární zeď nářků, kousek lesa, úžasné výhledy z vrcholu kopce, bláto, bláto a voda a bláto, (když už letos nebude MDR, tak teď dostanete malou kompenzaci…) a samozřejmě obvyklý pocit HDR!

CO STOJÍ ZA TO VĚDĚT?

Vzdálenost: +/- 6 km
Překážky: +/- 16
Věk závodníka: 14+
Věk psa: 1+

Žádný časový limit! Trať absolvuješ svým vlastním tempem! Máme malou prosbu a zároveň dobrý tip: pokud máš pocit, že závodíš trochu pomaleji, zkus se přihlásit na dřívější start.

TRESTNÉ DŘEPY – pokud ty nebo tvůj pes nedokážete překonat překážku, jednoduše proveď trestné dřepy a můžete pokračovat v běhu.

Soutěže se můžeš zúčastnit:
– INDIVIDUÁLNĚ
– 3V1 – 2 osoby + 1 pes
– JAKO TÝM – 6 osob + minimum 4 psy.

Závodu HDR se psy můžou účastnit POUZE V POSTROJI. Postroj může být připnutý k vodítku nebo k běžeckému opasku.

NAŠI čtyřnozí závodníci MUSÍ MÍT POVINNÁ, PLATNÁ OČKOVÁNÍ (vzteklina, DHPPi a leptospiróza)! Očkování musí do veterinárního průkazu nebo pasu zapsat veterinář.

Pes by měl být také ODČERVEN v období mezi 9. červnem a 9. září. Odčervení můžete provést sami.

V HDR nebudete soutěžit pouze s časem, budete muset překonat těžké překážky, tvrdohlavost svého psa, a dokonce i sebe. Budete unavení, budete od bláta až po uši. Ale na konci, když protnete cílovou čáru, budete se cítit šťastní a hrdí – hrdí na sebe a svého psa: na tvrdé duo.

Bitva Alf

Nezapomeň na bitvu Alf. Myslíš si, že jsi Alfa? Dokaž to! Pokud se chceš skutečně snažit dosáhnout svůj nejlepší možný čas tak se zaregistruj na start o 9:00 a 9:15. Přihlásit se můžete v týmu, nebo jako individuální účastník. Pospěš si, protože zúčastnit se může pouze omezený počet Alf.

PŘED REGISTRACÍ SE OPLATÍ PŘEČÍST SI PRAVIDLA SOUTĚŽE A FAQ (často kladené otázky)!

Podívej se na jaké slevy máš nárok! →

Registrační kategorie

Individuálně
1 osoba + 1 pes
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 27.06 - 55 EUR
28.06 - 29.08 - 64 EUR
30.08 - 16.09 - 71 EUR
Na místě - 82 EUR
3in1
2 osoby + 1 pes
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 27.06 - 45 EUR/osoba
28.06 - 29.08 - 53 EUR/osoba
30.08 - 16.09 - 59 EUR/osoba
Na místě - 68 EUR/osoba
Tým
6 osob + min. 4 psi
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 27.06 - 52 EUR/osoba
28.06 - 29.08 - 61 EUR/osoba
30.08 - 16.09 - 67 EUR/osoba
Na místě - není možné

Dokumenty ke stažení

Shromáždili jsme všechny dokumenty, které budeš potřebovat při registraci na místě! Vytištené, podepsaná originály těchto dokumentů budeš muset odvezdat při registraci na místě.

Pokud jsi již dovršil 18 let, budeš potřebovat „Souhlas s užitím fotografií, videozáznamů a osobních údajů“ a také „Prohlášení o odpovědnosti“.

Pokud jsi ješte nedovršil 18 let, tak kromě těchto dokumentů potřebuješ ještě „Prohlášení o rodičovské odpovědnosti“. Písemné souhlasy pro Junior a Base jsou rozdílné, proto se prosím podívej, který z nich se týka Tebe nebo tvého dítěte.

PODMÍNKY ÚČASTI V NEZIŠTNÉM LAPÁNÍ PO DECHU

  • Jakákoli oficiálně fungující nezisková organizace registrovaná v České republice, která je jakýmkoli způsobem spojena se psy (útulek, záchrana zvířat, tým záchranných psů, terapeutický pes atd.).
  • Při registraci musí být při pojmenování týmu uveden název organizace (např. Retriever Rescue Team) Pokud se zhromaždí více týmů, týmy musí být očíslovány (např. Tetovaní záchranáři zvířat 1, Tetovaní záchranáři zvířat 2 atd.)
  • Souhlas od dané organizace zaslaný e-mailem, který potvrzuje že tým je oprávněn nést jeho jméno (e-mail musí být doručen na adresu infocz@harddograce.cz, musí být odeslán z oficiální e-mailové adresy dané organizace)
  • Při registraci určitě nezapomeňte s názvem týmu uvést i to, že se chcete účastnit Nezištného Lapání po Dechu. Tohoto „šampionátu“ se mohou účastnit pouze týmy, které splňují uvedené podmínky.