Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost!

Už jste ochutnali život podle HDR? Chcete se o tom dozvědět něco víc?

Pokud máte rádi výzvy, rádi běháte a máte psa, neváhejte a přidejte se ke svému čtyřnohému společníkovi na běh, který se bude konat 18. září ve WĘGRY !

Během soutěže HDR musíte překonávat překážky, které nejsou vůbec snadné, musíte překonat svůj strach a čelit někdy až tvrdohlavosti svého psa. Čas dokončení závodu není stanoven, ale zaručujeme vám, že do cíle dorazíte unavení, všechno vás bude bolet a bláto budete mít až za ušima! Ale na konci této „bitvy“, až se svým psem proběhnete cílovou rovinkou, budete cítit jen sladkou chuť vítězství! Budete na sebe pyšní! Šťastni a hrdi na sebe a svého čtyřnohého parťáka, že jste to společně zvládli: super dvojka!

6 km, 16 překážek!
Bude to náročný den, to nepopíráme, ale zároveň jsme si jisti, že to zvládnete a zvládnete! Přihlaste se na závod a přesvědčte se sami! Vácduka je zbrusu nové místo konání soutěže, je to skutečný skvost a nachází se doslova 30 km od Budapešti, vedle města Vác. Skrývá v sobě neuvěřitelné možnosti, a přestože zde pořádáme závody Base i Not Just Run, garantujeme, že trať připravíme tak, aby to byly dva zcela odlišné závody!

Souboj Alf!
Jste alfa? Nyní to můžete dokázat! Na běhy začínající v 9:00 a 9:15 se přihlašujte pouze tehdy, pokud chcete dosáhnout co nejlepšího výsledku! Přihlásit se můžete jako tým nebo jednotlivě. Pospěšte si, protože počet míst pro vozy Alf je omezen!

PŘED PŘIHLÁŠENÍM DO SOUTĚŽE SI NEZAPOMEŇTE PŘEČÍST „NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY – FAQ“!

Podívej se na jaké slevy máš nárok! →

Registrační kategorie

Individuálně
1 osoba + 1 pes
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 07.14 - 43 EUR
07. 15 - 09.11 -52 EUR
Na místě - 66 EUR
3in1
2 osoby + 1 pes
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 07.14 - 35 EUR/osoba
07. 15 - 09.11 -43 EUR/osoba
Na místě - 54 EUR/osoba
Tým
6 osob + min. 4 psi
6km, 16 překážky
věková skupina

VSTUPNÍ POPLATEK

do 07.14 - 41 EUR/osoba
07. 15 - 09.11 -50 EUR/osoba
Na místě - není možné

Dokumenty ke stažení

Shromáždili jsme všechny dokumenty, které budeš potřebovat při registraci na místě! Vytištené, podepsaná originály těchto dokumentů budeš muset odvezdat při registraci na místě.

Pokud jsi již dovršil 18 let, budeš potřebovat „Souhlas s užitím fotografií, videozáznamů a osobních údajů“ a také „Prohlášení o odpovědnosti“.

Pokud jsi ješte nedovršil 18 let, tak kromě těchto dokumentů potřebuješ ještě „Prohlášení o rodičovské odpovědnosti“. Písemné souhlasy pro Junior a Base jsou rozdílné, proto se prosím podívej, který z nich se týka Tebe nebo tvého dítěte.

PODMÍNKY ÚČASTI V NEZIŠTNÉM LAPÁNÍ PO DECHU

  • Jakákoli oficiálně fungující nezisková organizace registrovaná v České republice, která je jakýmkoli způsobem spojena se psy (útulek, záchrana zvířat, tým záchranných psů, terapeutický pes atd.).
  • Při registraci musí být při pojmenování týmu uveden název organizace (např. Retriever Rescue Team) Pokud se zhromaždí více týmů, týmy musí být očíslovány (např. Tetovaní záchranáři zvířat 1, Tetovaní záchranáři zvířat 2 atd.)
  • Souhlas od dané organizace zaslaný e-mailem, který potvrzuje že tým je oprávněn nést jeho jméno (e-mail musí být doručen na adresu infocz@harddograce.cz, musí být odeslán z oficiální e-mailové adresy dané organizace)
  • Při registraci určitě nezapomeňte s názvem týmu uvést i to, že se chcete účastnit Nezištného Lapání po Dechu. Tohoto „šampionátu“ se mohou účastnit pouze týmy, které splňují uvedené podmínky.